Jakie zalety mają okna Premium?

Okna są jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego domu i mieszkania. Zależą od nich nie tylko wizualne aspekty pomieszczeń, lecz także ilość światła wpadająca do wnętrza. Okna mogą sprawić, że dom będzie miał wyższy poziom energooszczędności. Ponadto mogą skutecznie zabezpieczyć przed włamaniem lub działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Dlatego wybór okien do domu powinien być dokładnie przemyślany. Doskonałym rozwiązaniem są okna Premium charakteryzujące się trwałością i estetyką.

Komfort niezależnie od lokalizacji domu

Okna klasy Premium to produkty wyróżniające się najwyższą jakością oraz komfortem użytkowania. Mają wysokiej klasy zabezpieczenia antywłamaniowe, a także wysoki poziom szczelności i izolacji akustycznej. Dzięki temu w domu lub mieszkaniu można łatwo utrzymać optymalną temperaturę, a zgromadzone ciepło nie wypromieniowuje nadmiernie na zewnątrz. Izolacja akustyczna gwarantuje zachowanie ciszy w pomieszczeniach, co jest szczególnie ważne podczas urządzenia mieszkań w dużych miastach i przy ruchliwych ulicach.

Różne warianty estetyczne do wyboru

Okna Premium są produkowane przy użyciu zaawansowanej technologii. Są dostępne w różnych kształtach i kolorach. Można je łatwo dostosować do różnego stylu aranżacji domu, dzięki czemu mogą spełniać zarówno funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Okna Premium od Kapica, które można zakupić m.in w województwie śląskim są dostępne w kilkudziesięciu odmianach, które mogą imitować naturalne drewno.
Można również zdecydować się na kolory neutralne, które będą pasować do wnętrz tradycyjnych i nowoczesnych. Okna mogą być barwione oddzielnie na zewnętrznej i wewnętrznej części. Jest to istotne dla mieszkańców bloków, gdzie wymiana stolarki okiennej musi być dostosowana do wymogów prawnych lub zaleceń spółdzielni mieszkaniowych.

Trwałość i konserwacja okien Premium

Okna Premium są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne, a ich konserwacja i utrzymanie w czystości nie wymaga stosowania specjalnych środków ani zabiegów. Przez wiele lat nie zmienią swojego pierwotnego koloru ani innych właściwości. Wysoki komfort cieplny powoduje, że okna tego rodzaju produkty sprawdzają się w domach niskoenergetycznych oraz pasywnych.

Wysoka jakość zastosowanych materiałów

Okna Premium pozwalają na swobodną wymianę powietrza. Są wyposażone w wysokiej jakości elastyczne uszczelki, odporne na wilgoć oraz zmienne temperatury. Konstrukcja została oparta o profile okienne o komorowej budowie, co pozwala wykonywać solidne okna w dużych rozmiarach. Komorowa budowa, a także głęboko osadzone okucia, pozwalają wzmocnić całą konstrukcję i zapewnić użytkownikom komfort użytkowania niedostępny dla innych rozwiązań.

Zabezpieczenie przed uszkodzeniem

Warto dodać, że okna klasy Premium mogą być wyposażone w klamki z opcją zamykania na klucz. Cała konstrukcja jest zbudowana przy wykorzystaniu podzespołów hartowanych, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia, szczególnie podczas długiej eksploatacji. Zmniejsza to również ryzyko uszkodzenia lub przewiercenia okna podczas próby włamania. Niewielka szerokość profili oraz podwójne lub potrójne uszczelnienia skutecznie zabezpieczają przed uszkodzeniem nawet przy użyciu dużej siły.

Okna Premium na miarę potrzeb

Wymienione udogodnienia powodują, że okna Premium można dostosować do każdego stylu aranżacji domu i mieszkania. Mogą być montowane zarówno w domach jednorodzinnych, jak i w budownictwie wielorodzinnym. Zapewniają zachowanie wysokiego komfortu eksploatacji, ciszy w domu oraz niskich strat energii. Okna Premium mogą służyć przez wiele lat bez potrzeby naprawy i wymiany. Będą doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego wnętrza, przyciągającym uwagę zaproszonych gości.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Solve : *
23 − 1 =